Sportinė įranga

rodyti po:

Facebook

Stovai Lentos ir lankai

SPALDING krepšinio stovai puikuojasi NBA ir geriausiose pasaulio krepšinio arenose, o dėl puikios kainos bei kokybės santykio gali puikuotis ir Jūsų krepšinio salėje arba kieme.

Batutai

"Sportas namie" internetinė parduotuvė siūlo laisvalaikiui ir sportui įsigyti saugius ir geros kokybės batutus. Ypatingai tvirti batutai. Patys įvairiausi batutai: saugūs, su apsauginiu tinklu ir be jo, pagal Jūsų poreikius. Galima pasirinkti batutus, kurių šokinėjimo zonoje kraštai apsaugoti. Batutams suteikiama 5 metų garantija ir jie atlaiko 102 kg svorį.

Treniruokliai

UAB “Sportturas” siūlo platų sporto prekių asortimentą: sportinius apdovanojimus, profesionalius ir buitinius treniruoklius mokykloms, viešbučiams, nedideliems sporto klubams, reabilitacijos, masažo priemonės, šachmatų, bokso inventorių, riedučius, pačiūžas, karatė, vandens sporto prekes ir kt. Visa tai galite rasti ir mūsų internetinėje parduotuvėje www.sportturas.lt.

Sportinė įranga

Sportinės įrangos parduotuvė "Sporticus". Čia rasite įvairios sportinės įrangos tiek Jūsų namams, tiek biurui ar įstaigai. Jei nerandate norimos sporto įrangos - skambinkite, el. parduotuvės kolektyvas Jums padės!
Kontaktai | Projekto idėja | Parduotuvių reklama
Visos teisės saugomos ©2010-2014 elparduotuves.lt.