Sportinė avalynė

rodyti po:

Facebook

Bėgimo bateliai

Internetinė parduotuvė superfanas.lt siūlo Adidas, Legea, Nike, Rebook sportinę ir laisvalaikio avalynę. Platus pasirinkimas krepšinio, futbolo, bėgimo entuziastams. Konkurencingos kainos, didelis ir pats naujausias asortimentas, platus dydžių pasirinkimas. Avalynė vežama tik iš pačių gamintojų sandėlių. Kokybė garantuota!

Bėgimo bateliai

Asics bėgimo bateliai profesionalui ir mėgėjui.„ASICS“ vardas yra siejamas su lotyniška fraze “anima sana in corpore sano”, kuri reiškia “Sveikame kūne sveika siela”. Praeitame amžiuje Japonijoje įsteigta kompanija yra viena populiariausių lengvosios atletikos rinkoje. Asics daug investuoja į tyrimus, siekdama pagaminti aukščiausios kokybės sportinę avalynę ir aprangą, kuri patenkintų net ir pačių

Sportinė avalynė

El. parduotuvė jgsport.lt siūlo didelį sportinės avalynės pasirinkimą: Adidas avalynė, Nike avalynė, Reebok avalynė. Prekiaujame žemomis kainomis, parduotuvėje rasite visoms sporto šakoms ir laisvalaikiui tinkančią avalynę: avalynė laisvalaikiui, bėgimui, treniruotėms, futbolui, avalynė rankiniui.

Sportiniai bateliai

Prekiaujame Nike, Adidas, Puma avalyne skirta tiek sportui, tiek ir aktyviam laisvalaikiui. Žemos kainos, greitas pristatymas.

Sportinė avalynė

Sportoprekes.eu internetinė parduotuvė siūlo originalią sportinę avalynę: Adidas avalynė, Reebok avalynę. Čia rasite sporto avalynės tiek vyrams tiek moterims, išsirinksite tinkamą dydį. Bateliai bus pristatomi tiesiai į namus ar į darbą. Taip pat avalynę galima atsiimti mūsų biure - parduotuvėje.

Šokių avalynė

"E Dance Shop" pristato visiems skirtą avalynę šokiams! Judėk nevaržomai ir itin patogiai, šok taip, kad pamiltum parketą!

Sportinė avalynė

Sportinės avalynės parduotuvė sport-outlet.lt siūlo didžiulį sportinės avalynės pasirinkimą: avalynė krepšiniui, avalynė futbolui, avalynė tenisui, tinkliniui ar lengvajai atletikai. "Sport Outlet" parduotuvėje avalynę išsirinks kiekvienas sportuojantis, nepriklausomai nuo amžiaus.

Sportinė avalynė

Parduotuvėje "Sportui ir laisvalaikiui" naujausia krepšinio avalynė, lengviausi bateliai, žinomiausi gamintojai ir jų sukurtos geriausios krepšinio technologijos kurias įvertina geriausi NBA žaidėjai. Sportiniai bateliai, sportinė avalynė tiek sportui, tiek laisvalaikiui: Nike Air Max Lebron, Nike Zoom Kobe ir kita avalynė

Krepšinio bateliai

Populiariausi Nike ir Adidas krepšinio bateliai profesionalams ir mėgėjams. Garsiausių krepšininkų vardiniai bateliai.

Sportinė avalynė

LEGEA gamina profesionaliems poreikiams sukurtą sportinę avalynę. LEGEA sportinius batelius pasirinko ir profesionalios futbolo, krepšinio komandos ir nacionalinės rinktinės bei individualių sporto šakų atstovai.
Kontaktai | Projekto idėja | Parduotuvių reklama
Visos teisės saugomos ©2010-2014 elparduotuves.lt.