Facebook


elparduotuves.lt projekto idėja

Šiuo projektu siekiame suteikti galimybę parduotuvių savininkams išsamiai pristatyti save. Pristatymas yra pakankamai patogus, tam esame suskūrę svetainės registracijos vedlį, kuris padės Jums prisistatyti pagal tai, kuo jūs prekiaujate. Pas mus duomenys yra pateikiami šiuo principu:

parduotuves duomenu pateikimas

Taip pat šiuo projektu siekiame elparduotuves.lt lankytojams padėti greitai ir patogiai rasti ieškomą parduotuvę pagal tai, kuo ji prekiauja. Tam yra sukurta nemažai priemonių: rekomenduojamų narių išskyrimas, parduotuvių suskirstymas pagal parduodamas prekes, paieškos galimybė. Šios priemonės leidžia Jus rasti tiek greitai (pvz.: įvedus paieškos laukelyje ieškomą prekę), tiek neskubant išsirinkti Jus pagal kategorijas ir skyrius.

Mūsų tikslas - būti patogiausiu internetinių parduotuvių katalogu Lietuvoje. Siekiame, kad mūsų kataloge lankytojas ne tik rastų konkrečią prekę. Siekiame, pasiūlyti kuo didesnį parduotuvių pagal prekes spektą.

Tam, kad parduotuvių pristatymas būtų efektyvesnis, Jums siūlome išbandyti mokamą parduotuvių reklamą. Ši galimybė Jums leidžia būti tarp pirmų paieškos užklausose ir atitinkamuose skyriuose. Taip elparduotuves.lt nariai yra pristatomi tarp rekomenduojamų parduotuvių ir jiem nereikia rūpintis technine pritatymo dalimi, tai už juos atliekame mes. Išsirinkite Jums tinkamiausią būdą ir pristatykite save nuolat besiplečiančioje elektroninėje bendruomenėje!

Kontaktai | Projekto idėja | Parduotuvių reklama
Visos teisės saugomos ©2010-2014 elparduotuves.lt.