Rankdarbiai

rodyti po:

Facebook

Randarbiai

Rubin.lt elektroninėje parduotuvėje galite įsigyti rankdarbių, papuošalų bei aksesuarų. Įsigiję Rubin rankdarbius Jūs visada būsite orginalūs ir nepakartojami, nes Rubin rankdarbiai yra vienetiniai kūriniai!

Aksesuarai ir suveriamos dalys vėriniams

Pačios geriausios ir kokybiškiausios vėrinių dalelytės. Norimą rankų kūrybos karoliuką pasidarykite iš jums priimtiniausių karoliukų, akmenėlių, stiklo ar metalo ornamentų!

Karoliukai

Elektroninė karoliukų parduotuvė TavoKaroliukai.lt. Čia pateikiamas didžiulis pasirinkimas įvairiausių rūšių karoliukų, akmenėlių, kristalų, perlų, kriauklinių ir koralų karoliukų, metalinių bei gryno sidabro detalių, įrankių vielučių ir visų kitų smulkmenų kuriantiems savo vėrinukus.

Rankų darbo dekupažas

Mūsų "Šalyje" rasite unikalių tokių dekupažo dirbinių, kurių nerasite niekur kitur! Dirbiniai iš medžio: ąžuoliniai bokalai, mediniai medžio ornamentai, žvakidės, staliukai ir kitos mielos smulkmenėlės.

Vienetiniai rankų darbo aksesuarai iš naturalaus šilko ir vilnos

L DOVANOS e-parduotuvė pristato autorinius L.E. Urbonaitės kurtus vienetinius rankų darbo aksesuarus moterims, vyrams, vaikams, namams. Naturalus ŠILKAS ir VILNA + rankų darbas ir širdies šiluma -> Visa tai jums!

Lipdukai tekstilei

Lipdukai drabužiams yra šilkografijos būdu gaminami lipdukai, skirti audinių dekoravimui ar ženklinimui. Atsparūs aplinkos veiksniams, tamprūs, saugūs ir minkšti, tinkami sąlyčiui su oda lipdukai gali būti klijuojami ant įvairių ir net labai elastingų audinių. Tokiais lipdukais galima dekoruoti įvairius drabužius, pledus, rankšluosčius, patalynę, staltieses ir kt. tekstilės gaminius. Lipdukai klij

Vilnoniai rankdarbiai

Vilnoniai gaminiai internetu! "Šiltos dovanos" siūlo vilnonę aprangą šaltam orui (kepurės, kojinės, pirštinės, suknelės, šalikai), laisvalaikiui (šortukai, maudymosi kostiumėliai) ir vaikams.

Rankdarbiai

Internetinė papuošalų parduotuvė sdprekyba.eu siūlo įdomius rankdarbius internetu. Rankdarbiai iš natūralios odos. Rankdarbiai su įvairiais akmenimis, rankdarbiai su gintaru. Mūsų parduotuvės rankdarbiai - puiki galimybė pasipuošti patiems ir padovanoti tą džiaugsmą kitiems.

Karoliukai iš skirtingų medžiagų

Karoliukų ir jų vėrimo priedų pasirinkimas iš pačių įvairių medžiagų: stiklo, brangesnių akmenų, akrilo, metalo ar šiltos vilnos. Taip pat pas mus galite įsigyti Lietuvoje pagamintas audimo karoliukams stakles!

Priemonės rankdrabiams, dekupažui, dekoravimui

Priemonės dekoravimui, dekupažui. Įvairūs sendinimo lakai, klijai, auskinimo priemonės, dekupažo priemonės, akriliniai dažai. Įvairios medinės dėžutės dekoravimui, dekoravimo priedai, karoliukai.
Kontaktai | Projekto idėja | Parduotuvių reklama
Visos teisės saugomos ©2010-2014 elparduotuves.lt.