Verslo dovanos

rodyti po:

Facebook

Kalėdinės dovanos

El. parduotuvė "Super Dovana" siūlo linksmas, juokingas, smagias dovanas verslo partneriui gimtadienio ar kita proga? SuperDovana.lt Jūsų paslaugoms! Pas mus rasite smagių ir linksmų dovanų.

Pardavimai įmonėms

Daug idėjų, kaip "suvienyti" visą įmonės kolektyvą: galite kartu buriuoti, lankyti ekskursijas, "pasipešti" dažasvydije... Išnaudokite išskirtinę progą paskatinti ir įvertinti darbuotojus, svarbesnius klientus ar verslo partnerius!

Reklamos dovanų parduotuvė

Reklamos parduotuvė internete - "Ad Shop". Didelis reklamos idėjų pasirinkimas, originalūs ir kokybiški suvenyrai. Visa tai, kartu su įskaičiuotu įmonės logotipo uždėjimu!

Autorinės rankų darbo dovanos iš naturalaus šilko ir vilnos veltinio

Ieškote originalios dovanos verslo partneriams, vertingiems darbuotojams, vadovams? Užsukite į L DOVANOS e-parduotuvę. Čia rasite menininkės Linos Eglės Urbonaitės autorinius darbus iš narutalaus šilko ir vilnos veltinio. Kiekvienas aksesuaras yra rankų darbo. Yra galimybė personalizuoti kiekvieną dovaną. Priimami individualūs užsakymai. DOVANŲ KUPONAI.

Verslo dovanos

Vadovams ar verslininkams skirti kokybiški suvenyrai. Apdovanokite kolegą ir sukurkite patikimą pirmąjį įspūdį! Gertuvės, prabangūs rašikliai, "neoficialūs" gėrimų staliukai, "išmanieji" skaičiuotuvai bei kiti siurprizai. Nuo šiol nustebinti bosą - ne problema!

Išradimas, kuris išskirs Jus iš minios ir pasakys, kad Jūs esate kitoks. Aukščiausios technologijos, su savo ypatingom detalėm bei rankai smagiom medžiagom: keramika bei mineralai, kurios turi yaptingų anti-alerginių savybių. Nešiojant šiuos laikrodžius ant riešo, tai jausmas, lyg nesibaigianti kelionė tarp laiko ir magijos.
Kontaktai | Projekto idėja | Parduotuvių reklama
Visos teisės saugomos ©2010-2014 elparduotuves.lt.