Grožio procedūros

rodyti po:

Facebook

Depiliacijos priemonės internetu!

rica.lt internete pristato Italijoje sukurtas depiliacijos priemones, kurių pagalba, plaukų šalinimas tampa malonia procedūra. Visos priemonės pagamintos iš natūralių sudėtinių dalių, veiksmingai ir švelniai sprendžia grožio puoselėjimo problemas!

Seche Vite

Nuolat apdovanojimus pelninti Seche Vite Top Coat priemonė pasižymėjo ir 2014 InStyle "Best Beauty Buys" sąraše. Tarp išbandžiusių Seche Vite abejingų seniai neliko. Ir tavo nagai gali atrodyti kaip iš salono pasirinkus vieną iš Seche Vite nagų priežiūros priemonių.

Argano aliejus tiesiai iš Maroko!

Argano aliejus yra vienas brangiausių augalinės kilmės aliejų pasaulyje. Aliejus naudojamas kosmetikos pramonėje, maistui ir gydymo procedūroms.

Prietaisai grožiui

"O taip" siūlo pačius populiariausius prietaisus grožiui puoselėti: anticeliulitiniai, plaukų tiesinimo prietaisai, vibro masažuokliai ir dar daug kitų priemonių Jūsų grožiui.

Grožio procedūros pigiau!

Nori palepinti save malonia ir naudinga grožio procedūra? Negaišk laiko! Užsuk į mamamija.lt parduotuvę! MamaMija.lt nuolaidų centre rasi puikių pasiūlymų grožio procedūroms, soliariumams, spa, masažams ir kitos grožio procedūroms.

Plaukų priežiūros priemonės

Parduotuvė vivasan-vitasan.lt pristato SANOTINT ir MIGLIORIN plaukų priežiūros priemones: šampūnus įvairių tipų plaukams, plaukų balzamus ir kaukes, losjoną nuo plaukų slinkimo, plaukų stiprinimo skystį ampulėmis. Šių produktų sudėtyje daug vertingų natūralių komponentų (sorų, asiūklių, dilgėlių, apynių ekstraktų). Priemonės tiek moterims, tiek vyrams.
Kontaktai | Projekto idėja | Parduotuvių reklama
Visos teisės saugomos ©2010-2014 elparduotuves.lt.