Sveikata / Grožis

Kosmetikos internetinės parduotuvės: kvepalai, parfumerija, higiena. Sveikatingumo prekės: medicininė įranga, natūrali medicina internetu, sveikatingumo ir grožio procedūros internetu. Išsrinkite Jums tinkančias grožio prekes!
rodyti po:

Facebook

Bio2You- natūrali kosmetika ir higienos prekės

Natūralūs kosmetikos gaminiai, skirti veido ir kūno priežiūrai. BIO2YOU produktai yra sukurti remiantis unikalia šaltalankių perdirbimo metodika. Šaltalankis - vienas iš nedaugelio augalų, kuriuose yra beveik visi natūralūs vitaminai. Visiškai natūrali kosmetika su natūraliu papildu Botox-Argirelin. Tai labai veiksmingas komponentas kovojant su senėjimu.

Profesionali plaukų kosmetika pigiau

Profesionali Itališka plaukų kosmetika FRAMESI, REVILINE. Geriausiomis kainomis. Visada vyksta ivairios akcijos. Nuolaidos iki 40% .

Nagų priežiūros priemonės patraukliomis kainomis

Pas mus rasite įvairių priemonių nagų priežiūrai, manikiūrui, dirbtiniems nagams, nagų dailei.

Rankų darbo kūno priežiūros priemonės

Rankų darbo kūno priežiūros piremonės kasdieniniai higienai ir odos lepinimui patraukliomis kainomis: muilas, burbulai voniai, jūros druska, pienas voniai, kūno šveitikliai bei sviestas ir kita.

Populiariausi originalūs kvepalai moterims ir vyrams internetu pigiau

Mums labai svarbus mūsų klientų pasitenkinimas ir mes vertiname savo reputaciją. Aroma24.lt nuolatinių pirkėjų skaičius kiekvieną dieną didėja, kas neabejotinai patvirtina mūsų klientų didelį pasitikėjimą, taip pat rodo geriausio aptarnavimo kokybę.Mūsų parduotuvėje rasite didelį asortimentą ne tik kvepalų ,bet ir veido priežiūros ,dekoratyvines kosmetikos ,plaukų priežiūros priemonių .

Atsargus.lt - prezervatyvai internetu

Siūlome įsigyti Durex, Pasante, Skyn prezervatyvai bei lubrikantus. Daugiau informacijos apie prezervatyvų parduotuvę galite rasti interneto tinklalapyje.

Emili arbatos – tik iš natūralių produktų

Mūsų įmonė pakuoja ir prekiauja įvairiais vaistažolių ir arbatų mišiniais, vienkomponentėmis arbatomis, juodąja bei įvairiausiomis vaisinėmis arbatomis. Arbatos gaminamos tik iš natūralių aukštos kokybės žaliavų. Vaikams ir suaugusiesiems.

Durex prezervatyvai pigiau

Prekiaujame originaliais Durex prezervatyvais. Nuolat taikome įvairias akcijas ir nuolaidas įvairių rūšių prezervatyvams, užsisakykite internetu!

Argano aliejus tiesiai iš Maroko!

Argano aliejus yra vienas brangiausių augalinės kilmės aliejų pasaulyje. Aliejus naudojamas kosmetikos pramonėje, maistui ir gydymo procedūroms.

Seche Vite

Nuolat apdovanojimus pelninti Seche Vite Top Coat priemonė pasižymėjo ir 2014 InStyle "Best Beauty Buys" sąraše. Tarp išbandžiusių Seche Vite abejingų seniai neliko. Ir tavo nagai gali atrodyti kaip iš salono pasirinkus vieną iš Seche Vite nagų priežiūros priemonių.
Kontaktai | Projekto idėja | Parduotuvių reklama
Visos teisės saugomos ©2010-2014 elparduotuves.lt.